Pokazano 13-24 z 24 pozycji
Sortuj wg:
Cena
899,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 839,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 620 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
575,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 2" |
Cena
918,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 740,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
Cena
2 190,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 950 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| króciec: | 3" |
Cena
8 376,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
8 474,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
20 639,00 zł
| moc silnika: | 15000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1900 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |