Pokazano 25-36 z 43 pozycji
Sortuj wg:
Cena
590,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 194,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 340 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
599,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Cena
575,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 2" |
Cena
918,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 740,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
Cena
660,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
595,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Cena
2 190,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 950 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| króciec: | 3" |