Pokazano 13-22 z 22 pozycji
Sortuj wg:
Cena
446,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
849,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Cena
937,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 095,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 199,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
279,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1¼ " |
Cena
319,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½ " |
Cena
472,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
409,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |