| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Ten model to pompa zatapialna o niewielkich rozmiarach. Przeznaczona jest do tłoczenia wody deszczowej, powierzchniowej, brudnej i szarej, która zawiera zanieczyszczenia organiczne, których średnica nie przekracza 18 mm. Jest to urządzenia marki Omnigena. Ta firma ma duże doświadczenie – jej sprzęty pracują w wielu zakładach przemysłowych, lokalach usługowych, gospodarstwach rolniczych, domach prywatnych i licznych innych miejscach. Mają różne zastosowanie, ale każdy model cechuje przemyślana konstrukcja, która sprawia, że sprzęt jest w pełni funkcjonalny. Do zalet tego można wymienić:
• sterowanie pływakowe chroniące przed suchobiegiem,
• zabezpieczenie nadprądowe,
• wykonanie z żeliwa i stali nierdzewnej,
• kompaktowe rozmiary i niewielka waga,
• różnorodna możliwość zastosowania.
Dzięki małym rozmiarom sprzęt jest wygodny w transporcie i montażu. Jednak mimo tego jest on w pełni funkcjonalny i może być wykorzystywany do różnych zastosowań. Tłoczenie ścieków z drugiej komory szamba, odwadnianie zalanych pomieszczeń i budynków, przepompowywanie wody ze zbiorników powierzchniowych jak stawy czy jeziora. Może też być częścią przydomowej oczyszczalni ścieków. Również, jeśli chodzi o trwałość, pamiętano o wysokiej jakości – dlatego zdecydowano się na wykonanie wytrzymałych materiałów, jakimi są stal nierdzewna i żeliwo. Wyłącznik pływakowy chroni sprzęt przed pracą na sucho a zabezpieczenie nadprądowe przed przeciążeniem. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że jest to też bardzo energooszczędna pompa – zamontowano tu silnik o mocy 0,25 kW. Maksymalna wydajność wynosi 150 litrów na minutę. Jeśli więc potrzebują Państwo urządzenia prostego w transporcie, ale jednocześnie funkcjonalnego i o szerokim zastosowaniu – warto wybrać ten model.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj