Pokazano 13-24 z 48 pozycji
Sortuj wg:
Cena
710,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 467 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
935,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 2 " |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 590,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 633 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
930,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3 " |
Cena
964,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 583 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
2 870,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
Cena
960,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |
Cena
2 420,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Cena
446,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
849,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Cena
938,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |