Pompy zatapialne
Jest 23 produktów.
Odkryj niezawodne pompy zatapialne i zanurzeniowe, które zapewnią Ci wygodę i skuteczność w radzeniu sobie z wodą czystą i zanieczyszczoną. Nasze urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sytuacjach awaryjnych. Wybierz pompę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb - czy to do opróżniania basenu, osuszania zalanej piwnicy, czy transportu wody z szamba. Szeroki asortyment modeli różniących się wydajnością, mocą silnika i możliwością radzenia sobie z zanieczyszczeniami gwarantuje znalezienie rozwiązania idealnego dla Twojego domu i ogrodu.
Pokazano 1-12 z 23 pozycji
Sortuj wg:
Cena
387,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 34 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 090,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
1 130,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
442,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 16 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
3 530,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| króciec: | 4" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
471,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
2 190,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 950 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| króciec: | 3" |
Cena
447,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 233 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |