Pokazano 181-192 z 212 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 300,00 zł
| moc silnika: | 1250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1'' x 1'' |
Cena
2 199,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½" |
Cena
2 828,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1080 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 3 " |
Cena
1 174,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1½" x 1½" |
Cena
810,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
409,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Cena
1 060,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 133 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
790,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 143 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 820,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
520,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
560,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1 " |
Cena
950,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |