| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Urządzenie przeznaczone do tłoczenia czystej i zimnej wody z własnych ujęć głębinowych. Model ten jest pompą powierzchniową, która dzięki wbudowaniu przemiennika częstotliwości oraz zastosowaniu w pełni elektronicznego sterowania, wykazuje zdolność do utrzymania stałego ciśnienia wody w instalacji, w zakresie parametrów hydraulicznych pompy.
Pompa hydroforowa WZ 1500 Smart 230V Omnigena:
• jednofazowy silnik elektryczny 230V o mocy 1,5kW
• łagodne włączanie i wyłączanie silnika, redukujące uderzenia hydrauliczne
• automatyczne uruchamianie po rozpoczęciu poboru wody i samoczynne wyłączenie po zakręceniu źródła wody, dzięki czemu pompa nie pracuje na sucho
• wbudowane zabezpieczenia przed przeciążeniem i przegrzaniem silnika, suchobiegiem, zbyt wysokim ciśnieniem w instalacji wodnej, skokami napięcia elektrycznego
• bardzo trwałe materiały konstrukcyjne, wydłużające żywotność pompy: korpus wykonany z żeliwa, wirniki z mosiądzu, a wał ze stali nierdzewnej.
Proponowany model to urządzenie wyróżniające się cichą i stabilną pracą, wysoką sprawnością silnika oraz bardzo dobrymi osiągami. Wydajność urządzenia to maksymalnie 95 l/min, a wysokość podnoszenia to maksymalnie 60 metrów.
Pompa hydroforowa WZ 1500 Smart 230V Omnigena jest wygodnym w użyciu, funkcjonalnym urządzeniem ze sterowaniem elektronicznym. Model ten sprawdzi się zarówno w użytku prywatnym, jak i do tłoczenia wody w gospodarstwach rolniczych oraz przedsiębiorstwach, lokalach usługowych, czy warsztatach rzemieślniczych. Parametry pompy będą wystarczające dla systemów nawadniania.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1450W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj