Pokazano 13-24 z 230 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
667,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
610,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 63 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
157,00 zł
| moc silnika: | 38-71W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 48 l/min |
| podnoszenie: | 4,5 m |
| średnica króćców: | 1½ " x 1" |
Cena
2 359,00 zł
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 1½" |
| króciec tłoczny: | 1 |
Cena
1 130,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
551,00 zł
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Cena
715,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| maks. wydajność: | 340 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
819,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |