Pokazano 13-24 z 514 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
8 399,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
464,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 18 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 52 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
665,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
532,00 zł
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
Cena
655,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 195 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 244,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (1x230V) |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
Cena
915,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
429,00 zł
| moc silnika: | 5-70W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 90 l/min |
| podnoszenie: | 8 m |
| średnica króćców: | 2"x1½" |
Cena
9 400,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
929,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
725,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |