Pompy
Jest 42 produktów.
Pokazano 1-12 z 42 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
Cena
915,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
429,00 zł
| moc silnika: | 5-70W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 90 l/min |
| podnoszenie: | 8 m |
| średnica króćców: | 2"x1½" |
Cena
9 400,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
347,00 zł
| moc silnika: | 9W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 12 l/min |
| podnoszenie: | 1,2 m |
| średnica króćców: | ½ " x ½" |
Cena
419,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½" |
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
579,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
Cena
789,00 zł
| moc silnika: | 750 W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 340 l/min |
| podnoszenie: | 14 m |
| średnica króćców: | 2"x2" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.