| moc silnika: | 250W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Efektywne urządzenie charakteryzujące się niezawodną konstrukcją i wysoką sprawnością. Dzięki solidnym materiałom używanym do produkcji, przepompownia jest bezawaryjna, a także trwała. Jej kompaktowe wymiary umożliwiają montaż bezpośrednio za muszlą klozetową, co sprawia, że jest idealna do zastosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wydajność pompy jest zwiększona dzięki wysokiej jakości wirnikowi, z łopatkami umieszczonymi na dużej wysokości, a 3 wejścia pozwalają na podłączenie do różnych źródeł, np. wc, pralki i prysznica.
Łazienkowa przepompownia ścieków SANIBO 4 pomporozdrabniacz:
Łazienkowa przepompownia ścieków SANIBO 4 pomporozdrabniacz to rozwiązanie idealne dla pomieszczeń gospodarstwa domowego, które nie mają technicznej możliwości podłączenia urządzeń sanitarnych do tradycyjnej kanalizacji. Doskonale sprawdza się w przerabianych na cele sanitarno-higieniczne pomieszczeniach, takich jak piwnice czy strychy. Przepompownia znajdzie zastosowanie w różnych urządzeniach, w tym zmywarkach, pralkach, wannach, prysznicach, umywalkach, bidetach, zlewach i WC. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niezawodnej konstrukcji, model ten jest efektywnym rozwiązaniem do instalacji sanitarnych w miejscach, gdzie tradycyjne podejścia są utrudnione.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 250W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
| moc silnika: | 300W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 76 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj