| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2" x 2" |
Pompy typu 2CPM, za których produkcję odpowiada firma IBO to urządzenia, które charakteryzują się wysoką sprawnością i trwałością, która wynika z zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Solidna konstrukcja skutkuje uzyskaniem optymalnego układu hydraulicznego.
Pompa przemysłowa 2CPM 120/50 IBO 230V jest odśrodkową, dwustopniową pompą przeznaczoną do tłoczenia cieczy o maksymalnej temperaturze 70ºC. Podobnie jak inne urządzenia tłoczące, składa się z dwóch podstawowych części – hydraulicznej oraz z silnika. W przypadku opisywanego modelu producent zastosował jednofazowy silnik 230V asynchroniczny, klatkowy, który generuje 900W mocy. Jednostka ta charakteryzuje się zamkniętą konstrukcją, umieszczoną w aluminiowej obudowie i wyposażoną w zewnętrzną wentylację. Wydajność pompy oscyluje w granicach 140 l/min, a maksymalna wysokość wynoszenia tłoczonego medium to 50m.
Budowa części hydraulicznej oparta została głównie na stali nierdzewnej. Z surowca wykonano między innymi wał pompy, obudowę, międzyścianę oraz podwójny wirnik, który dodatkowo wyróżnia się wysoką sprawnością. Producent zadbał również o podwójne uszczelnienie mechaniczne, dzięki czemu pompa znajdzie szerokie zastosowanie w przemyśle, rolnictwie czy ogrodnictwie.
Pompa przemysłowa 2CPM 120/50 IBO 230V przeznaczona jest do pompowania cieczy lekko zanieczyszczonych oraz mediów zawierających ciała stałe o średnicy nieprzekraczającej 1 mm. Może być wykorzystywana przy transferze umiarkowanie lepkich cieczy o niewielkiej agresywności, a także do pompowania nawozów. Znajdują również zastosowanie w nawodnieniach oraz odwodnieniach, w systemach basenowych, w systemach klimatyzacji i ogrzewania, a nawet do transportu płynów spożywczych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2" x 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 2" x 2" |
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj