| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Prezentowany model serii COLP to wysokowydajne urządzenie zanurzeniowe o specjalnej konstrukcji z przedłużonym wałem, czego efektem jest wyniesion nad powierzchnię cieczy silnik. Rozwiązanie to niweluje konieczność stosowania kosztownej dławicy uszczelniającej i podnosi trwałość pompy, ponieważ silnik nie ma kontaktu z tłoczonym medium. Producentem urządzenia jest firma Dambat, która od wielu lat jest w czołówce na rynku sprzętów przeznaczonych do efektywnej dystrybucji wody i innych cieczy.
Pompa do chłodziwa COLP 2-250T IBO zasilana jest trójfazowym silnikiem o napięciu zasilania 400V. Jednostka ta generuje moc o wartości 100W. Pompa umożliwia tłoczenie chłodziwa w maszynach przeznaczonym między innymi do obróbki metali takich jak stal, żeliwo, mosiądz itp. Wydajność sprzętu to 66 l/min, a maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 9 metrów.
Konstrukcja części hydraulicznej wyróżnia się trwałością, dzięki zastosowaniu do produkcji wytrzymałych i odpornych surowców. Korpus odlano z żeliwa szarego, z kolei wał i wirniki ze stali nierdzewnej, co skutkuje efektywną i bezawaryjną pracą z cieczą, w której mogą znajdować się elementy szlifujące pochodzące z obrabianego materiału. Specjalny wentylator umieszczony na wale pompy wymusza chłodzenie silnika w przypadku wielogodzinnej pracy ciągłej. Otwarty żeliwny wirnik pozwala tłoczyć substancje lepkie oraz zawierające zanieczyszczenia o średnicy nieprzekraczającej 0,5 mm.
Pompa do chłodziwa COLP 2-250T IBO to urządzenie o kompaktowych rozmiarach, energooszczędne, a przy tym bardzo wydajne. Sprawdzi sie do pompowania chłodziwa, emulsji tnących, olejów w obrabiarkach, frezarkach i wszystkich maszynach, które wymagają odpowiedniego poziomu cyrkulacji chłodziwa. Oprócz tego znajdzie również zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach wodociągowych, w klimatyzacjach oraz w systemach przemysłowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (1x230V) |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 3" x 3" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj