| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Ten model to odśrodkowa, jednostronna pompa z wirnikiem otwartym. Tego rodzaju pompy przeznaczone są do tłoczenia przede wszystkim różnego rodzaju zanieczyszczonych cieczy, mogą być nimi tłoczone media, których zanieczyszczenia stałe nie przekraczają 18 mm. Dlatego też najczęściej wykorzystywane są przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolnicze. Wszystko, co przeznaczone do to takich zastosowań przemysłowych musi być zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia pracą. Warunek ten spełnia to urządzenie marki IBO. To przedsiębiorstwo dostarcza do firm, gospodarstw rolnych i użytkowników prywatnych wiele rozwiązań z branży pompowej. Wie, jak stworzyć sprzęt, który jest trwały, bezpieczny i funkcjonalny. Takie właśnie jest także opisywane tu narzędzie. Do jego największych zalet z pewnością można zaliczyć:
• trwała konstrukcja oparta o stal nierdzewną,
• wysokiej klasy silnik zapewniający wysoką sprawność,
• możliwość użycia nawet w wymagających instalacjach.
Stal nierdzewna – właśnie tego materiału użyto do wykonania tego modelu. Ze stali są zrobione praktycznie wszystkie elementy. Nawet wirniki. Dzięki temu można być pewnym co do dużej trwałości sprzętu, w końcu stal nierdzewna jest wysoce odporna zarówno na czynniki zewnętrzne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Silnik w tym modelu ma moc 1,5 kW. Maksymalna wydajność wynosi 600 litrów na minutę. Takie parametry w połączeniu z możliwością tłoczenia zanieczyszczonych cieczy sprawiają, że sprzęt znajduje szerokie zastosowanie. Między innymi w przemyśle spożywczym, zarówno do tłoczenia wody do systemów czyszczących, jak i do transportu płynów spożywczych w postaci różnych zawiesin. Może też wykorzystywana w przemyśle włókienniczym, metalurgicznym i produkcyjnym. Sprawdzi się także w systemach grzewczych i klimatyzacji i oczywiście różnego rodzaju instancjach rolniczych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2"x2" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 29 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
| moc silnika: | 2HP |
| silnik (ilu suwowy): | 2 |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 33 m |
| króciec: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj