| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2" x 2" |
Prezentowany model jest pompą odśrodkową, której producentem jest uznana w branży marka IBO. Podobnie jak inne urządzenia spod jej szyldu, tak i seria 2CPM to sprzęty niezawodne, które zdobyły dużą popularność wśród urządzeń z segmentu transportu i dystrybucji wody oraz innych cieczy. Wśród największych korzyści z użytkowania wyróżnić można głównie wysoką wydajność, trwałe konstrukcje, które przekładają się na wieloletnie działanie oraz dobry stosunek jakości do ceny.
Pompa odśrodkowa 2CPM 300/55 400 V IBO to pompa przemysłowa, zaopatrzona w podwójny wirnik oraz podwójne uszczelnienie mechaniczne. Wewnątrz pracuje niezawodny silnik asynchroniczny, klatkowy o zamkniętej konstrukcji i zewnętrznej wentylacji. Motor o mocy 2200 W zasilany jest napięciem 400 V, dzięki czemu umożliwia tłoczenie medium z wydajnością do 300 l/min. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 55 metrów. Do budowy części hydraulicznej użyto stal nierdzewną, czyli surowiec wysoce odporny na rdzę, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki środowiskowe.
Urządzenie przeznaczone jest do pompowania lepkich i nieagresywnych chemicznie cieczy o temperaturze do 70°C. Mogą także w niej znajdować się ciała stałe – pod warunkiem, że ich średnica nie przekracza 1 mm. Temperatura otoczenia nie powinna przekraczać 50ºC.
Pompa odśrodkowa 2CPM 300/55 400 V IBO to funkcjonalny i skuteczny sprzęt, który może być użyty do różnych systemów, w tym do systemów basenowych oraz maszyn myjących. Inne opcje to na przykład tłoczenie cieczy do instalacji myjących, nawozów w rolnictwie, czy transportowanie zawiesin i płynów spożywczych. Układy chłodzenia, grzewcze i klimatyzacji. Zakłady produkcyjne, włókiennicze i metalurgiczne. Wszechstronność urządzenia znajdzie zastosowanie w nawadnianiu i odwadnianiu pól i ogrodów.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2" x 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 56,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1"x 1" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 770 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj