| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Modele z serii MCI to wielostopniowe, odśrodkowe pompy normalnie zasysające dostarczane przez firmę IBO. To przedsiębiorstwo, które od wielu lat wprowadza na rynek wysokiej jakości sprzęt. W jej portfolio jest każdego rodzaju sprzęt potrzebny do stworzenia instalacji wodociągowej, nawet tej najbardziej wymagającej. Dzięki takiemu dużemu doświadczeniu może oferować funkcjonalne narzędzia, które bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby klientów i samych instalacji. Ten model jest jednym z nich. Warto zwrócić uwagę na takie zalety jak:
• możliwość używania w domowych instalacjach, jak i wymagających systemach przemysłowych,
• hydraulika wykonana ze stali nierdzewnej,
• wzmocniona dławica mechaniczna.
Modele MCI mogą dostarczać wodę zarówno do domów jednorodzinnych, jak i są przystosowane do pracy ciągłej w zakładach przemysłowych, nie tylko przez tłoczeniu czystej i zimnej wody. W przemyśle sprawdzają się w myjniach ciśnieniowych i różnego rodzaju systemach myjących, klimatyzacji, chłodzenia, grzewczych, układach utrzymywania i podnoszenia ciśnienia. Mogą też tłoczyć umiarkowanie lepkie ciecze, co jest niezwykle przydatne w przemyśle spożywczym. W gospodarstwie rolnym mogą doprowadzać wodę systemów nawadniania, jak i sprawdzą się przy tłoczeniu niekorozyjnych nawozów. Jeśli chodzi o konstrukcje, to zastosowano tu wysokiej klasy rozwiązania. Hydraulikę wykonano ze stali nierdzewnej i jest tu także wzmocniona dławica mechaniczna. To właśnie dzięki niej możliwe jest tłoczenie cieczy o temperaturze do 70°C. Oczywiście całość jest trwała i bezpieczna, można cieszyć się długą i funkcjonalną pracą takiego sprzętu. Silnik ma tutaj moc 0,75 kW. Maksymalna wydajność sprzętu wynosi 85 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 56,5 metra. MCI to wysokiej klasy sprzęt, jeśli więc parametry techniczne są odpowiednie dla instalacji, warto zdecydować się na ten model.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 3" x 3" |
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| króciec: | 3" x 3" |
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj