| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 29 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
Seria pomp MCI marki IBO to grupa pomp wielostopniowych, odśrodkowych o szerokim zakresie zastosowań. Sprawdza się w użytku prywatnym gospodarstw domowych, ale również w bardziej rozbudowanych instalacjach w przemyśle oraz rolnictwie. Marka IBO, która jest producentem urządzenia, specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń do dystrybucji wody i innych substancji. Wysokiej klasy sprzęt cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród konsumentów. Zarówno opisywana pompa, jak i pozostałe urządzenia IBO doceniane są za korzystną cenę, szeroki zakres parametrów pracy, bezproblemowy i szybki montaż oraz łatwy dostęp do części zamiennych.
Pompa wielostopniowa MCI 3-7 230 V IBO zasilana jest jednofazowym silnikiem 230V o mocy 1000W. Silnik zamknięty jest w aluminiowej obudowie z zewnętrzną wentylacją. Jednostka ta umożliwia pompowanie medium na wysokość do 67 m z maksymalną wydajnością 85 l/min. Część hydrauliczna, w całości wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz wzmocniona dławica mechaniczna pozwalają na użytkowanie w cieczy o temperaturze do 70ºC. Dodatkowo, wyposażona jest w wyłącznik termiczny sterujący pracą pompy, dlatego wyłącza ją automatycznie w momencie osiągnięcia przez silnik zbyt wysokiej temperatury.
Pompa wielostopniowa MCI 3-7 230 V IBO sprawdzi się na wielu obszarach eksploatacji. Można ją zastosować gospodarstwach domowych, do podlewania, podnoszenia ciśnienia w instalacji, dystrybucji deszczówki. W rolnictwie z kolei sprawdzi się w nawadnianiu oraz tłoczeniu i dozowania nawozów niekorozyjnych dla materiałów konstrukcyjnych urządzenia. W przemyśle natomiast znajdzie zastosowanie w systemach zwiększających wilgotność, w myjniach ciśnieniowych, systemach klimatyzacji, w systemach grzewczych oraz podnoszeniu ciśnienia w instalacjach budowlanych.
W celu podłączenia niezbędne będą dodatkowe akcesoria, między innymi rurka podłączeniowa, czy złączka wysokociśnieniowa. Aby zabezpieczyć urządzenie przed dostaniem się do mechanizmu piasku, zalecamy doposażenie w odpowiedni filtr antypiaskowy.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 29 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2"x2" |
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj