| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 770 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
Niewielkich rozmiarów pompa o dużej mocy i możliwościach. Seria MCI marki IBO to urządzenia charakteryzujące się wieloma możliwościami wykorzystania, a jednocześnie są one łatwe w obsłudze i montażu, lekkie i wygodne w przenoszeniu, odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wbudowany wyłącznik termiczny chroni pompę przed przegrzaniem i odpowiada za zatrzymanie jej w momencie osiągnięcia zbyt wysokiej temperatury. Ponowne urochomienie następuje po ostudzeniu silnika.
Pompa wielostopniowa MCI 10-5 400 V IBO to urządzenie odśrodkowe, które sprawdzi się w użytku profesjonalnym, jak i prywatnym. Za tak wszechstronne zastosowanie oraz doskonałe parametry konstrukcyjne odpowiada między innymi hydraulika. W opisywanym modelu wszystkie kluczowe elementy wykonano ze stali nierdzewnej, co przekłada się na jego wytrzymałość i odporność na niekorzystne czynniki środowiskowe, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wzmocniona dławica odpowiedzialna jest za większą sprawność i możliwość tłoczenia cieczy o temperaturze nawet 70ºC.
Urządzenie pracuje na trójfazowym silniku elektrycznym 400 V i wytwarza ciśnienie maksymalne 7,8 bar, a więc tłoczy ciecz na wysokość do 78 metrów. Jednostka generuje moc rzędu 3 kW. Wydajność pompy wynosi 300 litrów cieczy na minutę.
Pompa wielostopniowa MCI 10-5 400 V IBO to niewielkich rozmiarów urządzenie, łatwe w montażu i obsłudze oraz wygodne w przenoszeniu. Oprócz tradycyjnego zastosowania, czyli dystrybucji wody w domach jedno- i wielorodzinnych, może być również użyta do zasilania małych deszczowni szpulowych oraz w instalacjach nawodnienia kropelkowego. Zasosowanie w projekcie wytrzymałej stali nierdzewnej najwyższej jakości przekłada się na wieloletnie użytkowanie i bardzo dobre parametry pracy, nawet w trudnych warunkach.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 770 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 13HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| króciec: | 3" x 3" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj