| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
Model PMC to odśrodkowe, jednostopniowe pompy z wirnikiem otwartym. Można nimi tłoczyć wodę i inne ciecze zawierające ciała stałe o średnicy 18 mm. Radzą sobie więc z całkiem sporych zanieczyszczeń. Z tego też powodu powszechnie wykorzystuje się w różnego rodzaju zakładach przemysłowych i gospodarstwach rolniczych. Oczywiście w takich przypadkach niezwykle ważna jest trwałość i niska awaryjność tego typu urządzeń. Są podawane dużym obciążeniem i to od nich zależy praca całej instalacji. Ten model sygnowany jest marką IBO. To przedsiębiorstwo, którego sprzęt używany jest powszechnie zarówno w przedsiębiorstwach, gospodarstwach rolnych, jak i wśród użytkowników prywatnych. Niezależnie od zastosowania spełnia on wymagania użytkowników. Jest bardzo funkcjonalny i zaprojektowany tak, aby klienci mogli być z niego zadowoleni. Tak więc charakteryzuje go między innymi:
• wykonanie ze stali, zapewniające trwałość,
• możliwość zastosowania w instalacjach przemysłowych i rolniczych,
• silnik zapewniający dużą wydajność.
Firma IBO wiedząc, jak ważna jest trwałość w tego rodzaju urządzeniach, zdecydowała się wybrać jako materiał, z którego zostanie wykonana, stal nierdzewną. Dzięki temu konstrukcja jest trwała i wytrzymała. Ze stali nierdzewnej wykonano nawet wirniki, można więc cieszyć się z długiego i bezawaryjnego działania. Zamontowano tam silnik o mocy 3,0 kW. Pozwala on osiągnąć maksymalną wydajność 930 litrów na minutę. Będzie więc spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających systemów. Ten model może być stosowany w przemyśle spożywczym, włókienniczym, metalurgicznym czy produkcyjnym. Sprawdzi się tam przy tłoczeniu zanieczyszczonej wody, różnych cieczy spożywczych, wody do systemów myjących. Może też być używany w rolnictwie do tłoczenie nawozów o niewielkiej agresywności. Wykorzystywany jest także w systemach klimatyzacji i ogrzewania.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj