| moc silnika: | 13HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| króciec: | 3" x 3" |
Oferowany tu produkt to odśrodkowa pompa jednostopniowa z wirnikiem zamkniętym. Sprawdzi wszędzie tam, gdzie konieczne jest tłoczenie lekko zanieczyszczonych mediów. Poradzi sobie z takimi, w których średnica ciał stałych nie przekracza 1 mm. Jest to urządzenie marki IBO, która działa na rynku i oferuje różnego rodzaju sprzęt pompowy od wielu lat. Korzystają z niego zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy. Można więc być pewnym, że kupując sprzęt tej marki, trafia się na doświadczenie, które przejawia się w przemyślanych projektach i urządzeniach, które świetnie sprawdzają się w swojej funkcji. Do zalet opisywanego tu modelu należą na pewno:
• bardzo szerokie możliwości zastosowania w przemyśle, rolnictwie i nie tylko,
• wykonanie ze stali nierdzewnej, także wirników,
• możliwość tłoczenia różnych cieczy.
Ten model może być wykorzystywany w wielu zakładach przemysłowych. Transportowana ciecz może mieć temperaturę od 5 do 90°C. Przetwórstwo spożywcze – zarówno systemy mycia, jak i transportowania zawiesin. Sprawdzi się też w przemyśle metalurgicznym, włókienniczym czy produkcyjnym. Oprócz różnego rodzaju systemów mycia czy farbiarni może być też częścią instalacji grzewczej, klimatyzacji czy basenowej. W rolnictwie można tłoczyć przy jej pomocy także różne nawozy o niewielkiej agresywności. Tak, więc jeśli chodzi o zastosowanie, to będzie to sprzęt przydatny w wielu firmach. Producent nie zapomniał także, aby sprzęt był możliwie trwały i wytrzymały. Dlatego zdecydowano się na konstrukcję opartą o stal nierdzewną. To z niej wykonano także wirniki urządzenia. Ten model ma silnik o mocy 1,5 kW. Maksymalna wydajność wynosi 650 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 21 metrów. Natomiast jeśli Państwa instalacja wymaga innych parametrów technicznych to mamy także inne model z tej serii w ofercie.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 13HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| króciec: | 3" x 3" |
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (1x230V) |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2"x2" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 29 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj