Pokazano 13-24 z 61 pozycji
Sortuj wg:
Cena
513,00 zł
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |
Cena
885,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
664,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Cena
728,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
Cena
2 970,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 89 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
2 850,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 2" |
Cena
5 630,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 34 m |
| króciec: | 3" |
Cena
1 130,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
999,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1¼" |
Cena
1 928,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
4 450,00 zł
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 3" |
Cena
3 530,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| króciec: | 4" |