Pokazano 37-48 z 118 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
745,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
387,00 zł
| moc silnika | 125W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 30 l/min |
| podnoszenie: | 30 m |
| średnica króćców: | ½"x½" |
Cena
1 049,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirniki: | mosiądz |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| maks. wydajność: | 470 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
329,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
325,00 zł
| moc silnika: | 500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 88 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
362,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Cena
640,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
673,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 77 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
930,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
920,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 20 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |