Pompy
Jest 20 produktów.
Pokazano 1-12 z 20 pozycji
Sortuj wg:
Cena
429,00 zł
| moc silnika: | 5-70W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 90 l/min |
| podnoszenie: | 8 m |
| średnica króćców: | 2"x1½" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
347,00 zł
| moc silnika: | 9W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 12 l/min |
| podnoszenie: | 1,2 m |
| średnica króćców: | ½ " x ½" |
Cena
579,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
Cena
789,00 zł
| moc silnika: | 750 W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 340 l/min |
| podnoszenie: | 14 m |
| średnica króćców: | 2"x2" |
Cena
1 999,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 115 l/min |
| maks. podnoszenie: | 54 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼ " x 1" |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 0,37kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
502,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
579,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
314,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.