Pompy
Jest 126 produktów.
Pokazano 1-12 z 126 pozycji
Sortuj wg:
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
879,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
345,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
748,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
964,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
Cena
665,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 069,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 530 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
929,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
725,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
329,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
819,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
667,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.