| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Firma Omnigena to bezsprzecznie lider polskiego rynku urządzeń usprawniających dystrybucję wody, wśród których dużą popularnością cieszą się pompy hydroforowe. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań klientów, co jest możliwe dzięki nieustannie wprowadzanym innowacyjnym rozwiązaniom.
Pompa hydroforowa MHI 2200 inox 230V Omnigena charakteryzuje się wielostopniową budową, a co za tym idzie posiadają wiele wirników. Przekłada się to na znakomite parametry użytkowe, takie jak wydajność i wysokość podnoszenia. W prezentowanym urządzeniu umieszczono jednofazowy silnik o napięciu zasilania 230V. Moc jednostki to aż 2200W, dzięki czemu jest w stanie tłoczyć medium z maksymalną wydajnością do 160 l/min, na wysokość nawet 58 m.
Na uwagę zasługuje hydraulika pomp Omnigena MHI wytworzona jest z odpornych na korozję trwałych surowców, z wykorzystaniem niezwykle trwałej stali nierdzewnej, z której zbudowano obudowę pompy, wał oraz wirniki. Korpus ssący natomiast powstał z wytrzymałego żeliwa. Ponadto, model ten zawiera wbudowane zabezpieczenie termiczne chroniące przed przegrzaniem, a zewnętrzne chłodzenie odbywa się za pomocą powietrza.
Pompa hydroforowa MHI 2200 inox 230V Omnigena posiada wiele zalet, dzięki którym szerokie grono użytkowników cieszy się ich funkcjonowaniem w wielu różnorodnych miejscach, wykorzystywanych do zróżnicowanych celów. Jej parametry w pełni pozwalają zaspokoić potrzeby domów jednorodzinnych a także niewielkich gospodarstw rolnych i systemów nawadniania. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagana jest większa wydajność od standardowych potrzeb.
Do pompy można dokupić zbiornik hydroforowy lub wyłącznik BRIO SK-13, dzięki czemu jej praca będzie odbywała się automatycznie po uprzednim jednorazowym zalaniu wodą. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z produktami pod opisem.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 115 l/min |
| maks. podnoszenie: | 54 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼ " x 1" |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj