Pompy
Jest 15 produktów.
Pokazano 1-12 z 15 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
3 600,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 200 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
429,00 zł
| moc silnika: | 5-70W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 90 l/min |
| podnoszenie: | 8 m |
| średnica króćców: | 2"x1½" |
Cena
793,00 zł
| maks. wydajność: | 65 |
| maks. podnoszenie: | 18 |
| króciec ssący | 1½'' |
| króciec tłoczny | 1½'' |
Cena
157,00 zł
| moc silnika: | 38-71W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 48 l/min |
| podnoszenie: | 4,5 m |
| średnica króćców: | 1½ " x 1" |
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
347,00 zł
| moc silnika: | 9W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 12 l/min |
| podnoszenie: | 1,2 m |
| średnica króćców: | ½ " x ½" |
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
345,00 zł
| maks. wydajność: | 17 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec ssący | 3/4'' |
| króciec tłoczny | 3/4'' |
Cena
277,00 zł
| moc silnika: | 5-45 |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½" x 1" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
505,00 zł
| maks. wydajność | 33 l/min |
| średnica króćów | 1¼''x 1¼'' |
| maks. wysokość podnoszenia | 20m |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.