Pompy
Jest 15 produktów.
Pokazano 1-12 z 15 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
419,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½" |
Cena
1 999,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 115 l/min |
| maks. podnoszenie: | 54 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼ " x 1" |
Cena
9 400,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
915,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 229,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | stal w osłonie |
| króciec: | 2" |
Cena
299,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Cena
3 270,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 830 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Cena
379,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
374,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.