Pompy
Jest 19 produktów.
Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
964,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
Cena
368,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1x1'' |
Cena
3 600,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 200 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
985,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 76 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Cena
336,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
599,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
Cena
520,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
439,00 zł
| moc silnika: | 300W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
Cena
1 230,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.