Pompy
Jest 19 produktów.
Pokazano 1-12 z 19 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
964,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 85 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
Cena
655,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 195 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
793,00 zł
| maks. wydajność: | 65 |
| maks. podnoszenie: | 18 |
| króciec ssący | 1½'' |
| króciec tłoczny | 1½'' |
Cena
985,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 76 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Cena
715,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| maks. wydajność: | 340 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
599,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| maks. wydajność: | 390 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
345,00 zł
| maks. wydajność: | 17 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec ssący | 3/4'' |
| króciec tłoczny | 3/4'' |
Cena
439,00 zł
| moc silnika: | 300W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
Cena
475,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
505,00 zł
| maks. wydajność | 33 l/min |
| średnica króćów | 1¼''x 1¼'' |
| maks. wysokość podnoszenia | 20m |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.