Kategorie
Dostępność
Cena
Napięcie [V]
Pompy
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
579,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
Cena
1 440,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
Cena
1 752,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.