| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość | 70 cm |
Sześciocalowy silnik włoskiego producenta Sumoto, wypełniony nietoksycznym olejem. Solidna jednostka napędzająca wykonana z trwałych, odpornych na korozję i niekorzystne czynniki materiałów. Połączenie z pompą wykonane jest w standardzie NEMA, co oznacza, że będzie kompatybilny z większością pomp głębinowych pracujących we wskazanym przez producenta zakresie.
Silnik 6" 9,2 kW 400V Sumoto:
Wymiana silnika to rozwiązanie lepsze i tańsze od zakupu całej pompy. Rozwiązanie to pozwala na oszczędność finansową, a jednocześnie umożliwia wykorzystanie części hydraulicznej, która w dalszym ciągu jest sprawna i nadaje się do dalszej eksploatacji.
Silnik 6" 9,2 kW 400V Sumoto to jednostka do sześciocalowych pomp głębinowych. Przed zakupem należy upewnić się, że nowy silnik ma zbliżoną moc do tego, który dotychczas pracował w urządzeniu. Cechuje go bardzo dobre smarowanie ruchomych komponentów pompy, co przekłada się na jej żywotność i mniejszą podatność na wystąpienie awarii.
Pompa wyposażona w oferowany model silnika sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w użytku przemysłowym. Silnik przeznaczony jest dla urządzeń, które pracowały na jednostkach o mocy mniejszej bądź równej od prezentowanego modelu. Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z parametrami, a w razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie udzielimy potrzebnych wskazówek.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość | 70 cm |
| moc silnika: | 37000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 129,4 cm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 57,8 cm |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 72 cm |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 70 cm |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj