| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
Pompa powierzchniowa, wielostopniowa MH 1300 SS Inox 230V to bardzo cicha i efektywna propozycja, która sprawdzi się doskonale w domach jednorodzinnych podczas podlewania ogrodu, nalewania wody do basenu czy mycia samochodu.
W pompie zastosowano układ ssący Venturiego wspomagający zasysanie urządzenia, dzięki czemu możliwe jest tłoczenie przez nią wody z głębokości nawet 8 metrów (przy założeniu, że układ ssący jest w pełni szczelny) i podnoszenie jej na wysokość 55 metrów. Wydajność maksymalna jaką osiąga oferowany model wynosi 100l/min. Urządzenie osiąga wysokie ciśnienie - maksymalnie 5,3 atm, dzięki czemu można uzyskać długi strumień wody podczas korzystania z węża ogrodowego. Moc silnika, w jaki wyposażono tą pompę wynosi 1.3kW, przy napięciu zasilania 230V, a króciec ssący i tłoczny ma średnicę równą 1 cala (DN25). Małe rozmiary pompy sprawiają, że doskonale sprawdzi się w przypadku ograniczonej przestrzeni, a niewielka waga przekłada się na wygodę przenoszenia, co umożliwia bezpieczne i wygodne jej transportowanie.
Wał silnika, korpus oraz wirniki wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Trwała i solidna konstrukcja są gwarancją odporności urządzenia na korozję. Pompa bez żadnych przeszkód może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. W celu przedłużenia żywotności pompy, zaleca się zamontowanie przed nią filtra oraz regularne jego czyszczenie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest zamontowany na silniku wyłącznik termiczny, który chroni go przed przegrzaniem.
Pompa jest prosta w montażu i łatwa w obsłudze. Decydując się na zakup z pompy MH 1300 SS Inox 230V otrzymasz w zestawie wyłącznik ciśnieniowy, manometr oraz wyjście tłoczne pięciodrożne. Całość pozwala na podłączenie zbiornika hydroforowego o dowolnej pojemności i stworzenie w ten sposób spójnego i wydajnego zestawu hydroforowego. Pompa doskonale nadaje się również do samodzielnej pracy.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
| moc silnika: | 1450W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| wirniki: | 3 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj