| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 39 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Pompa MH 1800 Inox Premium renomowanej marki Omnigena, dzięki posiadanemu sterownikowi Brio SK13 w szczególności polecana jest do czerpania wody z ujęć, które nie posiadają odpowiednich zasobów, a tym samym, w których istnieje ryzyko wystąpienia pracy na sucho.
Solidna konstrukcja tego modelu, najwyższej jakości materiały użyte przy jego produkcji - stal nierdzewna i żeliwo oraz stopień ochrony na poziomie IP44 stanowią gwarancję wieloletniej i bezawaryjnej pracy. Urządzenie wyposażone zostało w jednofazowy silnik o mocy 1,8kW, który zasilany jest prądem o napięciu 230V. Ponadto pompa posiada króciec tłoczny o średnicę 1 1⁄4 cala. Model ten może być wykorzystywany do tłoczenia czystej wody wolnej od elementów stałych i szlifujących, w tym piasku, której temperatura nie powinna przekroczyć 35 stopni Celsjusza.
Brio SK13 to łatwy w obsłudze sterownik z obudową z udaroodpornego tworzywa, który automatycznie załącza pompę w przypadku spadku ciśnienia w instalacji lub ją wyłącza w momencie zatrzymania przepływu, tym samym chroniąc ją przed uszkodzeniami wywołanymi wystąpieniem niechcianego suchobiegu.
Oferowany zestaw powstał z myślą by być wykorzystywanym do zaopatrywania w wodę budynków mieszkalnych, przemysłowych i usługowych oraz bycia wykorzystywanym do podnoszenia ciśnienia w instalacjach wodociągowych.
Maksymalna wydajność jaką osiąga prezentowany model pompy wynosi 170 litrów na minutę, a wysokość podnoszenia dochodzi nawet do 48 metrów. Z uwagi na tak wysokie parametry hydrauliczne pompa doskonale sprawdzi się także bez trudu w gospodarstwach rolnych, systemach nawadniania, ogrodach, sadach i na ogródkach działkowych pomagając tam przy podstawowych czynnościach i aktywnościach na świeżym powietrzu.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 39 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 35 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj