Zestawy hydroforowe
Jest 3 produktów.
Zestawy hydroforowe czy hydrofory składają się z urządzeń, które zapewniają nieprzerwany dostęp do wody o stałym ciśnieniu. Konstrukcje wyróżnia wysoka funkcjonalność, bezobsługowe działanie i solidna jakość wykonania. Dzięki temu gwarantują komfort użytkowania przez długie lata. Zapoznaj się z szeroką ofertą i wybierz model perfekcyjnie dopasowany do swoich preferencji.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Kategorie: Zestawy hydroforowe 200L
Cena
2 575,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 660,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1490W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 127,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |