Pokazano 133-144 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 430,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
3 740,00 zł
| atest PZH |
|
| złoże Otoman | |
| wydajność: | 2 m³/h |
| średnica rur przyłączeniowych: | 1 ¼" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
417,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. średnica silnika: | 76 mm |
Cena
345,00 zł
| maks. wydajność: | 17 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec ssący | 3/4'' |
| króciec tłoczny | 3/4'' |
Cena
1 200,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 200 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 100,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
675,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
539,00 zł
| pojemność zbiornika: | 80 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata (1 rok dla firm) |
Cena
1 337,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 80l |
Cena
1 382,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
1 023,00 zł
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 8 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
627,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |