Pokazano 169-180 z 556 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
549,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
905,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
325,00 zł
| moc silnika: | 500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 88 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
717,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
228,00 zł
Cena
3 301,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 82,5 cm |
Cena
362,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Cena
1 299,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
2 389,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 0,37kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
184,00 zł
| moc silnika: | 400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
| maks. średnica pompy: | 25 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 27 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |