Pokazano 469-480 z 772 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
2 767,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
145,00 zł
Cena
2 215,00 zł
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
Cena
425,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec: | 2" |
Cena
7 351,00 zł
| maksymalna moc pompy: | 15 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 38 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10, 16, 25 bar- do wyboru |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
1 080,00 zł
| moc silnika: | 2500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1'' x 1'' |
Cena
1 590,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
865,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
775,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
2 175,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 63 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
250,00 zł