| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
Przenośna pompa spalinowa o kompaktowych rozmiarach, napędzana dwusuwowym silnikiem spalinowym, dzięki czemu jest zupełnie niezależna od dostępu do źródła prądu. Urządzenie zaprojektowano do pracy z czystą i brudną wodą, z ciałami stałymi, których wielkość nie przekracza norm wskazanych przez producenta. Pompa umieszczona jest na metalowym stelażu, wyposażona w przełączniki do regulowania prędkości obrotowej silnika, w efekcie czego umożliwia kontrolowanie ilości zużywanego paliwa. Model ten sprawdzi się w gospodarstwach domowych, rolnych oraz w użytku profesjonalnym.
Motopompa IBO BZP-10 pompa spalinowa:
Motopompa IBO BZP-10 pompa spalinowa znajduje zastosowanie w różnych branżach, spełniając różnorodne potrzeby. W budownictwie do odwadniania obszarów, na których planowane są prace budowlane lub remontowe. W rolnictwie może być używana do odwadniania gruntów lub dostarczania wody do systemów nawadniania w przypadku suszy. Ponadto znajduje zastosowanie w sytuacjach awaryjnych, umożliwiając wypompowywanie wody z zalanych piwnic, budynków gospodarczych i innych pomieszczeń. Może być również wykorzystywana do opróżniania basenów. Wszechstronność modelu sprawia, że jest powszechnie wybierany zarówno przez firmy, rolników, jak i osoby prywatne.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj