| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
Motopompa marki IBO to funkcjonalne urządzenie, w którym wszystkie elementy składowe zostały zamontowane na specjalnie zaprojektowanej ramie wykonanej z rur stalowych, pokrytych dodatkowo trwałą warstwą ochronną. Pompa spalinowa charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem z dbałością o detale, co sprawia, że jest odporna na znaczne obciążenia i zapewnia długotrwałe, niezawodne użytkowanie. Dzięki umieszczeniu w konstrukcji silnika spalinowego, urządzenie jest całkowicie niezależne od sieci elektrycznej.
Motopompa IBO H-BZP-20 pompa spalinowa:
Motopompa IBO H-BZP-20 pompa spalinowa znajdzie zastosowanie w różnorodnych zadaniach, obejmujących zarówno odwodnienia, jak i nawodnienia. Urządzenie przeznaczone jest do efektywnego pompowania zarówno czystej, jak i zabrudzonej wody z obecnością ciał stałych, o rozmiarach zgodnych z parametrami technicznymi. Doskonale sprawdzi się w sektorze budowlanym oraz gospodarstwach rolnych. Dzięki zastosowaniu silnika spalinowego pompy stają się całkowicie niezależne od sieci elektrycznej, co czyni je szczególnie atrakcyjnym wyborem dla klientów.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| króciec: | 2"x2" |
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9,5 m |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj