| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
Wielostopniowe urządzenie marki IBO, wyposażone w silnik elektryczny o wysokim poziomie efektywności energetycznej, co przekłada się na obniżone koszty eksploatacji. Model ten przeznaczony jest do pompowania nieagresywnych chemicznie cieczy, o temperaturze na poziomie nieprzekraczającym 104°C. Solidna konstrukcja urządzenia sprawdzi się w przesyłaniu substancji takich jak olej, glikol czy chłodziwo.
Pompa pionowa CVI INOX 20-3T/IE3 4kW 400V IBO wielostopniowa:
Pompa pionowa CVI INOX 20-3T/IE3 4kW 400V IBO wielostopniowa reprezentuje pompy o hermetycznej konstrukcji, których zastosowanie obejmuje przemysłowe układy czyszczenia, chłodnicze, przeciwpożarowe oraz smarowania, w transporcie glikolu i oleju. W gospodarstwach rolnych z kolei można ją wykorzystać w deszczowniach, układach irygacyjnych i systemach nawadniających. Urządzenia CVI odnajdą się także w systemach zasilania kotłowni oraz wysokociśnieniowych układach obiegowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| króciec: | 1½"x1½" |
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj