| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 770 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
Seria CVI marki IBO to solidne, wielostopniowe urządzenie o hermetycznej konstrukcji, charakteryzujące się szerokim zakresem zastosowań. Model przeznaczony do tłoczenia nieagresywnych chemicznie cieczy, takich jak woda, olej, glikol czy chłodziwo. Doskonale sprawdzi się jako baza domowych instalacji wodnych oraz jako wsparcie w przemyśle. Wyróżnia się dużą wydajnością, cichą pracą oraz niezawodnym działaniem.
Pompa pionowa CVI INOX 10-7T 3kW 400V IBO wielostopniowa:
Pompa pionowa CVI INOX 10-7T 3kW 400V IBO wielostopniowa to solidnie zaprojektowane urządzenie, stworzone z myślą o skutecznym przepompowywaniu wody i cieczy, które nie zawierają agresywnych substancji chemicznych, ciał stałych, piasku ani elementów długowłóknistych. Dzięki doskonałej szczelności konstrukcji i osiąganym wydajnościom, znakomicie sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach, takich jak nawadnianie ogrodów, systemy irygacyjne czy domowe instalacje wodociągowe, a także w przemyśle, systemach oczyszczania, klimatyzacyjnych oraz układach chłodniczych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 770 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| króciec: | 1¼"x1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2"x 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj