| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
Pompy z serii MCI to bardzo udana konstrukcja wiodącego włoskiego producenta pomp – firmy IBO, stworzone z przeznaczeniem do 4 calowych odwiertów. Pompy IBO to sprzęty, których konstrukcja oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych oraz trwałych i sprawdzonych surowcach wyróżniających się wysoką odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.
Pompa wielostopniowa MCI 5-6 230 V IBO jest urządzeniem odśrodkowym, wyposażonym w szereg innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Jednym z nich jest umieszczenie w pompie wyłącznika termicznego, który odpowiada za ochronę pompy przed przegrzaniem i włącza ją ponownie po ochłodzeniu silnika. Warto również podkreślić, że grupa pomp MCI wykonana została w całości ze stali nierdzewnej. Z surowca odlano między innymi korpus pompy, wał, wirniki i dufuzory oraz króćce. W projekcie zastostosowano również podwójne uszczelnienie. Wszystkie wymienione czynniki przekładają się na wysoką odporność sprzętu na niekorzystne warunki środowiskowe, uszkodzenia mechaniczne i korozję. Model ten jest bezawaryjny i pracuje przez wiele lat.
Wewnątrz pracuje jednofazowy silnik o napięciu zasilania 230 V i mocy 1300 W. Parametry te umożliwiają tłoczenie cieczy z maksymalną wydajnością 130l/min, na wysokość do 58,5 metra.
Pompa wielostopniowa MCI 5-6 230 V IBO jest lekka, wygodna w przenoszeniu i łatwa w montażu. Wszechstronne możliwości znajdą zastosowanie w gospodarstwach domowych, ogrodniczych, rolnych oraz w przemyśle. Pompa sprawdzi się w systemach grzewczych, systemach klimatyzacji, w tłoczeniu nawozów i substancji niekorozyjnych, do podlewania, pompowania deszczówki i podnoszenia ciśnienia w instalacjach dystrybuujących wodę.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62,5 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1½" |
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
| moc silnika: | 6,5HP |
| silnik (ilu suwowy): | 4 |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 2" x 2" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| króciec: | 1¼"x1½" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 3x230V/3x400V |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1½"x 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj