| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 3" x 3" |
Kolejne urządzenie IBO, które należy do nowości w katalogu marki. Seria PMC INOX jest grupą pomp odśrodkowych, jednostopniowych z otwartym wirnikiem typu Vortex. Zastosowanie tego wirnika skutkuje zmniejszonym kontaktem wirnika z tłoczonym medium, co znacznie ogranicza ryzyko zapchania i wolniejsze zużycie. Jest to szczególnie ważne w pompach przemysłowych, które transportują ciecze zawierające ciała stałe, lepkie lub gęste.
Pompa odśrodkowa PMC 1100 INOX 230 V IBO to urządzenie przemysłowe, przeznaczone do tłoczenia cieczy zanieczyszczonych i medium, które zawiera ciała stałe o średnicy nieprzekraczającej 18 mm. Za tak dużą sprawność odpowiada nie tylko specjalny wirnik, ale również budowa hydrauliki i niezawodny motor, który napędza urządzenie.
W przypadku tego modelu jest to silnik jednofazowy 230 V, o zamkniętej konstrukcji, umieszczony w aluminowej obudowie z zewnętrzną wentylacją. Moc silnika to 1100 W. Umożliwia on tłoczenie cieczy na wysokośc do 12 metrów, z maksymalną wydajnością 500 l/min. Co ważne, temperatura medium może dochodzić aż do 104ºC, przez co sprawdza się w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Hydraulika pompy oparta jest o trwały surowiec, czyli stal nierdzewną. Z materiału tego wykonano najważniejsze części urządzenia. Można więc mieć pewność, że pompa posłuży przez wiele lat, bez obawy o skutki rdzy lub niekorzystnych czynników środowiskowych.
Pompa odśrodkowa PMC 1100 INOX 230 V IBO ze względu na intuicyjną obsługę i prosty montaż kupowana jest przez prywatnych użytkowników, jednak głównymi odbiorcami modelu są przedsiębiorstwa, zakłady przemysłowe, włókiennicze i metalurgiczne. Urządzenie sprawdzi się w systemach klimatyzacji, czyszczenia butelek, grzewczych. W transporcie zawiesin i różnego rodzaju płynów. W rolnictwie z kolei będzie odpowiednia do tłoczenia nawozów.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec: | 3" x 3" |
| moc silnika: | 150W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 117 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7,5 m |
| króciec: | ¾" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 930 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 2½"x 2" |
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (1x230V) |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼"x 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj