| moc silnika: | 1400W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1188 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 4 " |
Ten model to sprzęt o bardzo szerokim zastosowaniu. Ta pompa zatapialna nadaje się do tłoczenia wody szarej, odpadowej, drenażowej, a nawet ścieków. Oczywiście w takich urządzeniach niezwykle ważne jest, aby mimo pracy w niesprzyjającym środowisku, działały one długo i bezawaryjne. Ważna więc jest jakość wykonania i zastosowane rozwiązania techniczne. W przypadku opisywanego tu modelu nie trzeba się o to martwić, w końcu jest on sygnowany marką Omnigena. To przedsiębiorstwo, które od wielu już lat dostarcza na rynek praktycznie każdego rodzaju sprzęt pompowy. Bez względu na to, czy chodzi o klientów prywatnych, czy firmy lub gospodarstwa rolnicze. W każdym przypadku urządzenia są wykonane w trosce o jakość i znakomicie spełniają swoje funkcje. Tak samo jest oczywiście z tym modelem, do którego największych zalet można zaliczyć:
• możliwość okresowej pracy w stanie niepełnego zanurzenia,
• wyłącznik pływakowy sterujący pracą,
• wykonanie ze stali nierdzewnej.
To często właśnie materiał, z jakiego wykonano sprzęt, jest często bardzo istotny przy wyborze konkretnego urządzenia. Szczególnie w przypadku takich sprzętów, które pracują w trudnych warunkach. Tutaj całość konstrukcji to stal nierdzewna, co sprawia, że sprzęt jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. Króciec tłoczny umieszczono na wieku, co wymusza chłodzenie przez przepływające wzdłuż silnika medium. Dzięki temu sprzęt nadaje się np. do odwadniania pomieszczeń czy rowów melioracyjnych – nie musi być cały zanurzony. Na wysokie bezpieczeństwo wpływa także wyłącznik pływakowy, który chroni sprzęt przed suchobiegiem. Do pozostałych zastosowań należy między innymi wykorzystywanie w rolnictwie czy agroturystyce. Oczywiście często wybierają je także prywatni użytkownicy do domów jednorodzinnych. Wszystko dlatego, że można nią tłoczyć szeroki zakres cieczy, nie tylko czystą wodę, ale także w różny sposób zanieczyszczoną.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1400W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1188 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| króciec: | 1½" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 4" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| króciec: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj