Pokazano 73-84 z 120 pozycji
Sortuj wg:
Cena
620,00 zł
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
538,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 30 l/min |
| maks. podnoszenie: | 120 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
905,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
560,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 62 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
1 334,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 131 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
777,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
1 139,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
894,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 73 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
294,00 zł
| moc silnika: | 0,37W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
316,00 zł
| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |