Pokazano 13-24 z 28 pozycji
Sortuj wg:
Cena
819,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
900,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
980,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
839,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
549,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
557,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
705,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
865,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
899,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
890,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
970,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |