Pompy do szamba z rozdrabniaczem
Jest 26 produktów.
Pompy do szamba z rozdrabniaczem to niesamowicie nowoczesne urządzenia hydrauliczne, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Przede wszystkim doskonale sprawdzają się w gospodarstwach domowych, rolnych, halach, magazynach, zakładach produkcyjnych itp. Ich głównym zadaniem jest odprowadzenie zanieczyszczeń, w których znajdują się ciała stałe oraz pozostawić czyste odpływy. W naszej ofercie proponujemy Ci szeroki dostęp do tego typu artykułów, dlatego koniecznie sprawdź, co dla Ciebie mamy!
Pokazano 1-12 z 26 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 035,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| maks. średnica pompy: | 26 cm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
425,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 130,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
583,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2" |
Cena
483,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 090,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
3 530,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| króciec: | 4" |
Cena
593,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2" |
Cena
489,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 233 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
3 199,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 4" |