Pokazano 25-36 z 46 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
6 750,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
Cena
9 590,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2080 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 6 " |
Cena
937,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 2 " |
Cena
2 810,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½ " |
Cena
1 095,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 199,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
279,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1¼ " |
Cena
1 839,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 600 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
319,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½ " |
Cena
3 140,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 26 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
Cena
1 000,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |