Pompy do szamba
Jest 10 produktów.
Efektywne rozwiązania do usuwania ścieków z przydomowych szamb
Poszukujesz niezawodnej pompy do szamba? Nasze wysokiej jakości urządzenia zapewniają skuteczne usuwanie ścieków z przydomowych zbiorników bezodpływowych. Oferujemy trwałe, wydajne i odporne na związki chemiczne pompy, które sprostają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Dzięki starannie dobranym parametrom technicznym, nasze urządzenia gwarantują efektywne wypompowywanie zarówno oczyszczonych, jak i nieoczyszczonych ścieków, pozostawiając zbiornik w nienagannym stanie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz pompę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
915,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 040,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
1 620,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 80mm |
Cena
1 540,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Cena
258,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Cena
415,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
509,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
244,00 zł
| moc silnika: | 180W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Usuwanie szamba z gospodarstwa domowego, szczególnie, kiedy nie korzysta ono z kanalizacji miejskiej to konieczna czynność, którą wykonuje większość domostw. Aby pozbywanie się fekaliów odbywało się sprawnie koniecznym elementem są odpowiednie pompy do szamba, które podniosą płyny do odpowiedniej wysokości, którą oczekujemy. Warto dowiedzieć się więcej na ich temat, aby stając przed ich wyborem wybrać produkt, który spełni nasze oczekiwania.